Kim jesteśmy?

Pro Forma to teatr improwizacji. Tworzą go Emilia Szydłowska, Bartosz Cicharski i Tadeusz Jaśkiewicz. To wybuchowa mieszanka charakterów, dzięki której każdy występ jest niepowtarzalny.

Emilia Szydłowska – improwizuje od 2014 r. Swoją przygodę zaczynała pod okiem Małgorzaty Różalskiej. Karierę sceniczną rozpoczynała w grupie MovieMy. Pół roku spędziła w Hiszpanii biorąc udział w warsztatach i spektaklach Barcelona Improv Group. Regularnie dokształca się pod okiem trenerów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Do grupy wnosi grę emocjami i zaangażowanie w postać.

Bartosz Cicharski – improwizuje od 2016 r. Pierwsze kroki w improwizacji postawił dzięki Ewie Fajfer. Należał do grup Im Prościej oraz Czterej. Oprócz działania w grupie rozwija umiejętności improwizacji solowej. Do grupy wnosi troskę o fabułę i logikę. Prywatnie magik Excela.

Tadeusz Jaśkiewicz – improwizuje od 2009 r. W latach 2013 – 2017 prowadził Teatr Improwizacji To Mało Powiedziane w Opolu. Organizator spektakli z cyklu Tadek Plus i Kameralny Wieczór Komediowy. Często bierze udział w warsztatach prowadzonych przez trenerów polskich i zagranicznych. Swoją wiedzę na temat improwizacji przekazuje na organizowanych przez siebie kursach improwizacji. Od 2019 r. rozwija swoją wiedzę w zakresie obsługi technicznej spektakli. Do grupy wnosi element nieprzewidywalności i absurdu.